Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Vzorky zdarma. Na co si dát pozor?Už třetím měsícem vám pravidelně přinášíme seznam těch nejnovějších vzorků zdarma na českém, ale i zahraničním internetu. Pro někoho může být objednávání vzorečků zdarma koníčkem, pro někoho i závislostí. A není také divu. Pokud si slečny objednají vzorky intimních vložek od čtyř různých společností, pak si vůbec nepotřebují vložky v obchodě kupovat a vystačím jim jejich objednané, pro které neudělaly nic víc, než pár kliků a odfajfkování všelijakých okének.

A o tom bude právě dnešní článek. Při objednávání vzorečků stačí vyplnit naše údaje, adresu a zakliknout několik prázdných okének, čímž potvrzujeme souhlas nejen k odběru novinek na náš email, ale třeba také k tomu, že nám budou jednou měsíčně chodit „nechtěné“ sms zprávy, za které nám bude účtován poplatek i 79,-Kč. Stalo se vám to někdy?

V České republice jsem zatím o něčem takovém neslyšela, ovšem věřím, že se několik takových podvodníků najde. Existuje několik podvodných nabídek, které člověka přímo nabádají k tomu, aby si objednali placené sms zprávy – o tom bude ale příští článek. A jak se takové nepříjemné záležitosti vyhnout?

Při každé registraci (nejen u žádostí o vzoreček) si pozorně přečtěte pravidla stránek, na která musí být odkaz hned pod formulářem. Pokud žádná taková pravidla nevidíte, určitě se nikam neregistrujte. Díky tomu se pak vyhnete nevyžádaným emailů, nabídkám nebo dokonce i zbytečným poplatkům. Podmínky nebo pravidla stránky jsou dost často obsáhlá nebo zveřejněna písmem, které se dá sotva přečíst. I přesto se snažte nalézt odpovědi na všechny vaše otázky a v případě nejistoty se těmto nabídkám vyhnout.

Ukázka formuláře

Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář