Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Výklad snů: Lesba x Gay

Při brouzdání po internetových snářích jsem si všiml opakujících se vyhledávacích výrazů gay nebo lesba, na které neexistuje žádný výklad v českém jazyce. Na zahraničním internetu toho je toho naopak víc jak dost, a proto vám přináším výklady na oba výrazy.

 

LESBA – Zdají se vám lesbické sny i přesto, že lesba ani bisexuálka zdaleka nejste? Obáváte se a pochybujete o své sexualitě? Nemějte obavy! Zdáli-se vám sen o lesbické lásce, který však není příjemný, je to jen odraz toho, jak odsuzujete jinou sexualitu, než tu heterosexuální. Možná jste se několikrát otočila za ženou a nyní máte obavy, jak jste na tom. To je jeden z mnoha důvodů, proč se vám takové negativní sny zdají.

Pokud jste lesba a zdají se vám lesbické sny, je to jen odraz vašeho vlastního já – znamená to, že jste sama se sebou spokojená a jste si plně jista svou sexualitou.

Zdá-li se vám lesbický sen a nijak se vám sex, vztah nebo románek s další ženou neprotiví, může to napovídat o vašem pohledu na homosexualitu, o vaší vášni a skrytých touhách. Pokud se ve snu líbáte nebo máte poměr s jinou ženou, vypovídá to o sebelásce jako takové, nebojíte se překážek a ráda ochutnáváte „zakázané“.

Pokud ovšem lesba nejste, žijete s manželem a na vztah nebo poměr s ženou jste nikdy nemyslela, avšak lesbické sny se vám zdají, může to napovídat tomu, že vám od vašeho muže chybí více touhy, jemnosti, romantiky a vášně. I zde však nemusíte mít žádné obavy. Pokud skutečně lesba nejste a zdají se vám pouze takové sny, nemusí to vždy znamenat, že jste „jiná“.

 

GAY – Že by se muži zdál sen o vztahu nebo milostném poměru s jiným mužem, o tom jsem popravdě nikdy neslyšel, ale i takové případy jsou. V reálném životě je něco takového pro většinu mužů zcela nereálné, sny takové ale můžou být naopak pro muže příjemné. Jste-li gay a zdají se vám gay sny, znamená to, že jste sám se sebou vyrovnaný a se svojí orientací nemáte žádné problémy. Pokud jste heterosexuál, ale zdají se vám gay sny, neznamená to vůbec nic špatného. Jste spokojený s takovou situací, která u vás v ten moment panuje a není třeba nic měnit.

Zdá-li se vám nepříjemný gay sen, může to vypovídat o tom, že sám o sobě pochybujete, jak na tom skutečně jste. Pozor! I ženám se zdají sny o dvou mužích, to si ovšem můžeme vyložit tak, že máme obavy o svého přítele, o náš vztah, který se může jednoho dne rozpadnout.

Pin It
Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář