Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Seznamte se s Beshine – majitelkou největšího poprsí v Evropě!

Beshine, známá také jako Mayra Hills, se narodila 19.března 1983 v německém Hamburku. Předtím krásná a přitažlivá modelka se nyní proměnila v majitelku největšího poprsí v Evropě a na světových příčkách se blíží ke zlaté pozici, avšak její dominantou nejsou dlouhé nohy, plné rty nebo přitažlivé pozadí, nýbrž monstrózní poprsí, které váží neskutečných 9,4 kilogramů.

Při pohledu na její fotografie z mládí se člověk pozastaví a zamyslí se, proč si nechala poprsí až sedmkrát zvětšit a nenechala si to své přírodní, původní, které oproti tomu dnešnímu vypadalo mnohem lépe. Na otázku ovšem neexistuje žádná odpověď. Beshine uvádí, že svá prsa miluje a její láska se s více centimetry a kilogramy stále prohlubuje. Při pohledu na aktuální fotografie ale zjistíme, že ani tak láska se neprohlubuje, jako spíše její záda. Beshine nese na své hrudi neskutečných 9,4 kilogramů a pro záda, resp. páteř, není taková váha vůbec dobrá. Navíc, prsa přikrytá tričkem nebo svetrem, vypadají jako nafukovací balón – strašlivě a nepřirozeně.

A jaký je váš názor na tuto modelku, pokud jí tedy modelkou nazývat můžeme, a její monstrózní poprsí? Věříte, že se dožije čtyřicítky?

beshine-giant-tits

beshine-shows-her-giant-boobs

beshine-extreme-breast-augmentation

Zdroj fotografií: Oficiální Beshine Twitter @iambeshine

Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář