Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Proč se youtube videa „mrazí“ na čísle 301?

Stalo se vám někde, že se vám tzv. zmrazilo video na čísle 301 a počítadlo dál už nefungovalo, nepočítalo další zhlédnutí? Jedná se o zcela běžnou věc, která se stává každému třetímu, dokonce i velikánům, jako YouTube kanál BBC, Travel Channel nebo National Geographic. A jaké jsou důvody zmrazení?

  • Falešná kliknutí/zhlédnutí
  • Moc rychlá zhlédnutí videa najednou (1000 lidí sleduje video ve stejný moment)
  • Video, které je bez popisku i klíčových slov má podezřele dost zhlédnutí
  • Neustále načítání stránky pomocí F5

Někde se na internetu uvádí, že doba zmrazení trvá max. 30 dní, ve skutečnosti ale vaše video může zůstat zmražené už navždy! Obecně platí – čím déle bude vaše video zmražené, tím je menší pravděpodobnost, že se ho podaří opět rozmrazit. YouTube je velice propracovaný a nikomu se určitě nepovede naklikat 10 tisíc zhlédnutí během jednoho dne.

Jak video, resp. počítadlo rozmrazit?

To je určitě otázka, kterou si položil každý zkušený YouTube publisher. Otázka je to ale dost jednoduchá, proto bude i jednoduchá odpověď. Sám si počítadlo nerozmrazím, pokud perfektně neovládám počítač a nevyznám se ve statistikách. Sama jsem se o toto téma zajímala dlouhých šest měsíců, než jsem objevila ono tajemství, které funguje na opětovné fungování a započítávání unikátních diváků.

Pokud se právě nacházíte ve fázi, kdy se vám počítadlo u videa zmrazilo a vy si nevíte rady, jak ho obnovit, ale nepřijít o předchozích 100-200 zhlédnutí, využijte on-line služeb, které vám za pár korun dají počítadlo opět do běhu.

Na českém trhu vám doporučuji stránku Stovkomat a přímo pak službuRozmrazím Tvoje YouTube video, kterou můžete najít rozkliknutím zvýrazněného textu a stojí pouhých 150,-Kč.

Na zahraničním serveru se nachází jedna a ta samá služba, ovšem ke dnešnímu kurzu $5 stojí pouze 98,-Kč. Pokud rádi jednáte rychle, koukáte na co nejnižší cenu, ale i přesto chcete komunikovat v češtině, doporučuji vám tuto druhou službu, kterou najdete ZDE.

 

Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář