Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Offline aplikace mapy.cz

Seznam.cz offline mapy

FOTO: Seznam.cz

Společnost seznam.cz o sobě dala opět vědět a vydala velice zajímavou aplikaci offline mapy, kterou můžete, jak už slovíčko offline samo říká, používat bez jakékoli potřeby připojit se k internetu.

Aplikaci jsem zatím nevyzkoušela, ale doufám, že se mi do rukou dostane co nejdříve. Text samozřejmě nemusí říct vše, ovšem můj první dojem z této aplikace byl kladný. Při první zmíňce o offline mapách od seznamu jsem si vybavila starou známou aplikaci Trek Buddy, která funguje na podobném principu a hodí se především v zahraničí, kde nemáte po ruce wi-fi a nechce se vám platit za vysoké tarify u vašeho operátora. Trek Buddy jsem používala poměrně často, ale sama jsem poznala, že i telefon, stejně jako člověk, není stroj, který unese všechno. Z internetu jsem si stáhla mapy několika evropských států o velikosti 1,7GB – samozřejmě, že postupně – a po dvou dnech používání této aplikace se telefon zastavil a už nikdy nenaskočil. Při načítání mapy Irska se prostě zastavil a už nikdy nešel zapnout. To ale samozřejmě neznamená, že je chyba na straně aplikace.

Trek Buddy je výborná offline aplikace, která se vám bude hodit hlavně na cestách. Na dnešní poměry ale graficky už není taková, jaká se zdá být aplikace od seznam.cz. Doufejme, že se bude tato aplikace, nejen fanouškům mobilních telefonů, líbit a získá si svůj zasloužený obdiv, stejně jak třeba již zmiňovaný Trek Buddy.

Troufnu si říct, že je tato aplikace jednou z nejlepších a nejkvalitnějších novinek od seznam.cz, např. oproti novému emailu. Ale dejte mi za pravdu – není nad offline papírovou mapu do kapsy?

Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář