Stránky o nás se většinou tvoří u webů nebo blogů, které prezentují samotného autora, nebo přímo u společností, u kterých je nezbytné představit se široké veřejnosti. I my jsme se rozhodli tuto stránku vytvořit – sice trochu netradičně, ale přeci.

Doména video-filmy.cz je stará již několik let a během své existence si prošla hned několika změnami. Vůbec první zmínka pochází někdy z roku 2007, kdy byl tento web zcela prázdný a pyšnil se jen několika reklamami.

Naším hlavním účelem, jak možná už sám název říká, není psát o filmech či zveřejňovat odkazy ke zhlédnutí nebo stažení, ale chceme ze zaměřit na vše, co čtenáře v dnešní době zajímá, co hledají, ale odpověď stále nenacházejí, a to třeba i témata, která se filmů nebo videí vůbec netýkají.

Na web nyní přispívají tři mladí redaktoři, který mají bohaté zkušenosti s psaním a grafickým designem. Snažíme se zaměřovat na vše, co jsme sami hledali, ale nenašli. Dále bychom se také chtěli věnovat recenzím, jak už třeba knih, tak i filmů nebo produktů. Technologii, fotografování, sociálním sítím a WordPressu, nebo také běžným, ale přesto stále populárním tématům, jako je vaření, návody, cizí jazyky nebo cestování.

I přesto, že tento web vedeme necelé tři měsíce, sem zavítá čím dál tím více návštěvníků. Průměrná doba návštěvy činí 1-2 minuty a zobrazení stránek za poslední měsíc září činilo více jak 16 tisíc, což je vzhledem ke krátkým třem měsícům velice uspokojivý výsledek.

Všem čtenářům přejeme příjemné čtení a věříme, že pozitivních reakcí, nejen v komentářích, ale přímo i v naší emailové schránce, bude stále přibývat.

 

Share on Tumblr