Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Nejhorší obočí, která jste kdy mohli vidět!

#Přerušované obočí

„Promiň mami, prohrál jsem sázku..ono to ale zase doroste“. Pokud by šlo skutečně o tento případ, budiž. Ve skutečnosti nešlo ovšem o žádnou sázku, nýbrž o vlastní potřebu zviditelnit se na střední škole, kde byl Mike jako těžký introvert zavrhován a přehlížen bez jakéhokoliv zájmu ostatních.

 

#Kočičí loupežnice

„Jsem jedinečná a nikoho takového už neuvidíte,“ říkala těsně před vstupem do vězení Elizabeth, žena, která několikrát vykradla benzínové pumpy a jednu obsluhující těžce napadla. Jedinečná sice být může, ale ve vězení jí to o moc nepomůže.

 

#Trojice tulaček

 

Dívka si svým tetováním (obočím) splnila svůj sen, zda ho ale splnila i rodičům, o tom se bohužel mluvit nedá. Rodiče ji právě za to zavrhli a Susan žije s tou ozdobičkou již třetím rokem na ulici. Že by ji to ale nějak obtěžovalo, to netvrdí. Na ulici si prý našla přítele a brzo bude matkou.

 

 

#Zpackané „obočí“

Vytrhávání obočí je občas skutečně operace na několik desítek minut, ne-li hodin. Mladá Američanka si svůj vzhled ale zpackala takovým způsobem, že se rozhodla pro dost radikální  čin, a to zbytek obočí, který si nevytrhala, oholit a dokreslit si ho tužkou. Neudělala by lépe, kdyby si alespoň nechala ten zbylý kousek přirozeného obočí?

 

 

#Květinová dáma

Nahradit celé obočí tetováním není úplně nejlepším způsob, ještě horší ale je, pokud si místo obočí necháte vytetovat něco, co se vyhýbá samotnému tvaru obočí a váš celkový vzhled ještě tak zhorší. Nad ničím takovým asi nikdy nepřemýšlela mladá Američanka, která ulítává kromě tetování také na Pony Play – BDSM, kdy jedna z osob hraje zvíře, v tomto případě poníka.

 

 

#Královna všech královen

 

Adiba si odjakživa přála být královnou všech královen a vypadá to, že se dnes takovou královnou opravdu stala. Adiba byla v roce 2012 královnou internetu – kromě toho, že si na svých videích vylívala všechen svůj smutek, se také snažila učit mladé dámy, jak se líčit. Já bych si nic od takového dámy neodnesla, na druhou stranu ale věřím, že existuje spoustu žen, které braly její rady vážně. A jak že Adiba vypadá?

 

#Nejlepší na konec

Kromě toho, že si slečna zpackala obočí, si také svůj celkový dojem pokazila zmalovanými rty, nepřirozeným make-upem a výrazem ve tváři, který sám za ní vypovídá, co je asi slečna zač. Podle jejích blízkých se Magdalen po rozchodu s o dvakrát starším přítelem uzavřela a žije zcela jiný svět.

 

Share on Tumblr
One Comment

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář