Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

Coingeneration – Až $5 denně!

Výdělků na internetu je spoustu, ne vždy se ovšem jedná o solidní stránku, která vás vyplatí. Klikačky, reklamy, surfování, ankety nebo dotazníky – to jsou jedny z mála způsobů, jak se dá vydělat nějaká ta koruna. A to doslova! Žádné velké částky se očekávat nedají, pokud pod sebou nemáte hromadu lidí, kteří svým způsobem vydělávají za vás. Slyšeli jste ale někdy o výdělku, kdy absolutně nic neděláte?

Coingeneration je projekt, který spatřil světlo světa teprve tento rok, ovšem fanoušků má za tak krátkou chvíli poměrně dost. A proč? Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověd. Funguje a vyplácí.

Začátky jsou vždy těžké, a proto je jasné, že 5 dolarů se vám na účet hned tak nepřičte. Jednoho dolaru ale i bez referralů denně dočkat můžete.

A jak že mám začít vydělávat? Stačí se zaregistrovat na oficiální stránce projektu coingeneration. Po registraci vaším emailem si do svého profilu přidejte vaše telefonní číslo. Slouží pouze k ověření, jeho zneužití určitě nehrozí. Necháte si na svůj telefon zaslat SMS, na kterou zpětně odpovíte. Tarif by měl být stejný, jako kdybyste psali svému známému/známé do Anglie, a proto obava z vysokého účtování za SMS zde není třeba. Potvrdili jste své telefonní číslo? Pak zavítejte do složky download a stáhněte si program, který vám bude vydělávat peníze. Všimněte si, že se už nepíši koruny, ale peníze.

O výplatu si můžete zažádat třeba hned zítra, kdy budete mít na svém kontě první dolar. Co vám ale mohu doporučit, je počkat si, až budete mít našetřeno přeci jen trochu víc. Při převodu peněz se strhávají různé poplatky, a proto je lepší přijít o 20 centrů při výplatě 20 dolarů, než při vyplácení 1 dolaru.

Používáte coingeneration? Máte s ním nějaké zkušenosti, o které se se mnou chcete podělit? Potřebujete poradit? Neváhejte a sdílejte svůj názor v komentářích!

Užitečné odkazy:  Registrace | Stažení software | Důkaz výplaty


Share on Tumblr
One Comment

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář