Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

CalciCube – Karamelky plné vápníku

O tom, jakou funkci má vápník v našem těle, by měl vědět každý. Vápník je nezbytný pro naše zuby, kosti, ale třeba také svaly nebo krev. Vápník, někdy se také používá výraz kalcium, se nachází v řadě různorodých potravin – od mléka, jogurtů, sýrů nebo ryby, až po tofu, různá semínka, ořechy nebo sušené ovoce.

Bez vápníku by naše tělo jednoduše fungovalo tak, jak nemá. Všichni jsme různorodí a ne každému chutnají potraviny, které jsou na vápník bohaté. Na to určitě mysleli výrobci doplňků stravy, kteří přivedli na svět lahodné žvýkací karamelky CalciCube plné vápníku a blahodárného vitamínu D.

Chutově sladká karamelka obsahuje 500 mg vápníku, 10 µg vitamínu D a 40 µg vitamínu K. Denní příjem vápníku by měl být kolem 800 až 100 mg, a proto vám bohatě vystačí dvě lahodné karamelky na jeden celý den.

Karamelky CalciCube se prodávají v krabičce, a to po třiceti nebo šedesáti tabletách. Nejen, že skvěle chutnají a jsou přínosné pro naše zdraví. Mohou být také ale pěkným a trochu netradičním dárkem pod stromeček.

Běžná prodejní cena je 180,-Kč/30 karamelek a zakoupit je můžete přímo na oficiálních stránkách společnosti Walmark

 

Pin It
Share on Tumblr
Komentáře

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář