Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

7 nejtrapnějších momentů na Google Street View!

Nejzajímavější věci a momenty se dějí tam, kde bychom to nikdy nečekali a Google Street View je toho pravým důkazem. Nebo stalo se vám snad někdy, že byste během cesty do práce narazili na souložící dvojici přímo u silnice nebo zastihli prostitutku, které začínala „služba“? Hádám, že ne, a proto vznikl tento článek, který vám ukáže 7 nejtrapnějších momentů zachycených google auty za rok 2013!

Sex

Když ne doma, tak venku. Když ne uvnitř auta, tak na jeho kapotě. Odvážná dvojice se zřejmě nestydí a pokračuje i přesto, že je zabírají kamery. Dívka se možná pokouší krýt, možná je ale stejně jako její partner pod vlivem alkoholu a zdraví budoucí široké publikum google street view.

Tumblr_lnvghh7fkg1qzun8oo1_1280

Mladík si půjčuje kolo, které je dvakrát větší než on sám a vyráží na projížďku. To ještě ale netuší, jaký trapas se mu při příjezdu domu stane – padá z kola, na kterém se sotva udrží a jeho nezdarem se může bavit druhý člověk, kterému se poštěstí a podívá se na Google Maps na tuto lokalitu.

Job

Evropa. Velká Británie. Manchester a jedna odvážná dvojice, která se nebojí, že je někdo uvidí ani přesto, že je jen pár kroků od nich rušná silnice a desítky aut. Mladík vypadá dost zmateně, možná měl v sobě už několik skleniček tvrdého, dívka ale za to vypadá až moc živě a „penězuchtivě“. Největší záhadou je, proč se tato dvojice objevila na onom místě zrovna za bílého dne, kdy je velká pravděpodobnost, že je někdo uvidí. Jen 300 metrů od nich je totiž policejní stanice!

Tumblr_lc0br7y4ij1qzun8oo1_1280

Potřebu ulevit si má každý, tato paní (snad je to tedy paní) si ale tento pojem vzala trochu jinak a při každé další potřebě stavila a stahovala kalhoty. Takový rituál udělala celkem třikrát, a to po každém šestém kilometru. Její neobvyklé zvyky navíc sledoval z vedlejší sedačky její spolucestující, který může být jen rád, že se paní neuvolňuje uvnitř auta, ale venku na vzduchu.

Tumblr_lche35rji31qzun8oo1_1280

„A sakra, ty od toho Google mě viděli. Neměla bych to na ně taky zkusit?“

Tumblr_lvrvluni9i1qzun8oo1_1280

Mexiko je podle aktuálních výzkumů nejtlustším národem, čímž přeskočilo USA o celé 1%. I přesto, že se v této zemi nachází spoustu lidí s nadváhou, nikdo si zbytečný strach o nezájem svého protějšku vyvolávat nemusí. Tyto odhodlané ženy jdou rovnou k věci, žádné přetvářky ani potřeba skrývat svojí práci. Ať je bílý den nebo černo-černá tma, tyto ženy se nikdy neztratí. Jak by je také mohl někdo přehlédnout?

Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář