Vzorky zdarma! Vzorky zdarma pro měsíc listopad najdete zde

5 největších filmových chyb

Hvězdná Pěchota

Během jedné z mnoha scén dostává Ace Levy ránu nožem do ruky. Jak ale můžete vidět, krev začíná téct ještě před samotnou ránou. Že by předčasné krvácení?

Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly

Scéna, kdy Jack říká: „Na palubu, vy drsný psi!“, se na první pohled nezdá ničím vyjímečná. Pokud si ovšem divák právě tuto část filmu pozastaví, uvidí mezi herci jakéhosi muže v bílém klobouku, který se v klidu kouká na moře a neuvědomuje si, že je v záběru. No co, i režiséři jsou lidé.

Indiana Jones a poslední křížová výprava

V první scéně je jasně vidět porušený ocas letadla, v další scéně je ale letadlo opět v naprostém pořádku, bez známek poškození. Že by se samo dokázalo během pár minut opravit?

Návrat do budoucnosti

Když Martin píše dopis, jako poslední slovo uvádí „disaster – katastrofa“. V další scéně ale slovo „disaster“ chybí. Navíc, papír a styl papíru se zcela liší od toho předchozího.

Pán Prstenů: Dvě Věže

V detailním záběru, kdy Frodo a Sam spí vedle sebe, není nic zajímavého. Zajímavější ale je, že hned v dalším záběru jsou celkem daleko od sebe, a to i přesto, že stále spí. Při sledování filmu takové detaily pouhé oko hned tak nespatří. Pokud se ale vrátí a pečlivě kontrolujeme všechny nedostatky, zjistíme, že jich je ve všech filmech poměrně dost. A to i ve filmech, které se staly trháky roku.

Zdroj obrázků: MovieMistakes.com


Share on Tumblr

Přidat komentář

Zrušit odpověď na komentář